Uygulama Alanlarımız

 • Şehir Mobilyaları (Dış Mekan & Park Bahçe)
  Otoyollar, sokaklar, park ve bahçeler, ortak kullanım alanları ve tüm dış ortam aydınlatmaları dayanıklılık açısından paslanmaz çelikten üretilmektedir. Çeliğin paslanmasını engellemek, estetik duruş sağlamak ve parlaklığını korumak için elektropolisaj uygulanmaktadır
 • Banyo ve Mutfak Aksesuarları
  Günlük kullanımda fazlaca sıvıya (su, yağ, v.b.) maruz kalan ortamlarda diğer ortamlara göre ürünlerde zamanla paslanma, çürüme, parlaklığın ve dayanıklılığın azalması gibi sorunlar daha çabuk ortaya çıkar. Ayrıca bu ortamlarda kullanılan ürünlerin antibakteriyel ve steril olması çok önemlidir. Tüm bunları sağlamak için elektropolisaj uygulanmaktadır.
 • Otomotiv, Gemi ve Yatçılık Sektörü
  Tüm yürüyen aksamlı, gerilimi yüksek parçalarda, stresin azaltılması, direncin yükseltilmesi nedeniyle, suya, neme v.b. dış etmenlere direk maruz kalan parçalarda dayanıklılığın sağlanması ve paslanmanın engellenmesi, aracın iç ve dış yüzeyinde kullanılan dekoratif parçaların dayanıklılıklarını ve estetik duruşlarını arttırmak için kullanılır.
 • Havacılık Sektörü
  Havacılık sektöründe kullanılan tüm parçalar daima yüksek gerilme oranlarına maruz kaldığından ve aerodinamiği mükemmel sağlaması gerektiğinden; hem parçadaki korozyon direncinin ve stresin azaltılması; hem de pürüzsüzlüğün arttırılması açısından uygulanmaktadır.
 • Gıda Makinaları ve Ekipmanları
  Gıda sektöründe üretim, saklama, taşıma, uygulama v.b. makinalarının ve/veya araç-gereçlerinin streil ve antibakteriyel hale gelebilmesi için uygulanmaktadır. Ayrıca ürünlerin dayanıklılığını ve estetiğini de arttırır.
 • Kimya, İlaç, Deterjan ve Enerji Sektörü
  Kimyasal üretim, taşıma, saklama v.b. amaçlarda kullanılan ürünlerin kimyasal reaksiyonlardan etkilenmemesi, steril ve antibakteriyel halde uzun süreler durabilmesi için uygulanır.
 • Tıbbî Aletler / Sağlık Sektörü Ekipmanları
  İnsan vücudu ile direk temas halinde olan tüm ameliyat, muayene ve uygulama cihaz ve  malzemelerinde, tıbbi alanda taşıma-saklama için kullanılan tüm malzeme ve ekipmanlarda ürünün steril ve antibakteriyel olması için uygulanmaktadır.
 • Arıtma, Havuz Ekipmanları ve Aksesuarları
  Havuzda kullanılan ve direkt suya maruz kalan merdiven, duş başlığı, ayaklık, kenarlık, v.b. parçaların zamanla paslanmasını engellemek ve aynı zamanda havuz dekorunu tamamlayan bu parçaların mükemmel parlaması ve yansıması için uygulanmaktadır.
 • İnşaat Sektörü
  İnşaatta kullanılan tellere, vidalara, metal bloklara v.b. tüm inşaat parçalarına hem paslanmayı engellediği için, hem de yüksek korozyon direnci sağladığı, aşınma direncini arttırdığı, sürtünme direncini düşürdüğü için uygulanmaktadır. Ayrıca inşaat makinelerine dayanıklılık ve estetiklik kattığı için de uygulanmaktadır.
 • Her Çeşit Makina ve Makina Parçaları
  İçeriğinde paslanmaz çeliğin kullanıldığı tüm makine ve parçalarda dayanıklılığın ve uzun ömürlülüğün sağlanması, ürünün antibakteriyel ve steril özellikler kazanması için uygulanmaktadır.

Sorunuz Mu Var? Bize Yazın!

Mesaj Gönderildi
Mesaj Gönderilmedi
Bekleyiniz